Dell Latitude 7430
O modelu Dell Latitude 7430
Dell Latitude 7430 je notebook s 14" displejem určený na cesty a pro práci mimo kancelář. Výrobce ho dodával s procesory Intel Core 12. generace.
Výbavu tvoří USB-C, Thunderbolt 4 a HDMI 2.0b. Podle konkrétní konfigurace může být k dispozici také podsvícená klávesnice, čtečka otisků prstů nebo modul LTE.
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-000533
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001221
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 512 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001198
Dell Latitude 7430 – i5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001224
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-000829
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001150
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-000538
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001186
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001187
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-000033
Dell Latitude 7430 – i5-1235U, 16 GB, 512 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-000280
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 512 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001138
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001163
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-000055
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001149
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, WUXGA, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001152
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001154
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 512 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001162
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, WUXGA, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001653
Dell Latitude 7430 – i7-1270P, 16 GB, 512 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001164
Dell Latitude 7430 – i5-1245U, 32 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001230
Dell Latitude 7430 – i5-1240P, 16 GB, 256 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001196
Dell Latitude 7430 – i7-1265U, 32 GB, 512 GB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-000147
Dell Latitude 7430 – i7-1265U, 16 GB, 1 TB SSD NVMe, FHD, dotykový, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001225
Dell Latitude 7430 – i7-1265U, 32 GB, 512 GB SSD NVMe, FHD, Windows 11 Pro
SKU: ITD-SH-001660
Více o modelu Dell Latitude 7430
V nabídce jsou teď konfigurace s procesory Intel Core i5 a i7 12. generace, 16 nebo 32 GB RAM a SSD s kapacitou 256 GB, 512 GB nebo 1 TB. Nabízené kusy mají nainstalovaný systém Windows 11 Pro. Přesná konfigurace i stav se u jednotlivých kusů liší a jsou uvedené přímo u každého z nich.